Talk:Homebrew Browser/Application Directories: Difference between revisions

From WiiBrew
Jump to navigation Jump to search
Teknecal (talk | contribs)
Updated apps names/directories
Teknecal (talk | contribs)
Updated apps names/directories
Line 613: Line 613:
|-
|-
| WiiMarel || WiiMarel
| WiiMarel || WiiMarel
|-
| WiiMC|| wiimc
|-
|-
| WiiMotionDemo || WiimoteDemo
| WiiMotionDemo || WiimoteDemo

Revision as of 07:25, 18 April 2010