Talk:Homebrew Browser/Application Directories: Difference between revisions

From WiiBrew
Jump to navigation Jump to search
Teknecal (talk | contribs)
Updated apps names/directories
Teknecal (talk | contribs)
Updated apps names/directories
Line 167: Line 167:
|-
|-
| GCMM || gcmm
| GCMM || gcmm
|-
| GeaVsCodos || GeaVsCodos
|-
|-
| GeeXboX || geexbox
| GeeXboX || geexbox

Revision as of 13:35, 20 March 2010