Talk:Homebrew Browser/Application Directories: Difference between revisions

From WiiBrew
Jump to navigation Jump to search
Teknecal (talk | contribs)
Updated titles/directories
Teknecal (talk | contribs)
Updated apps names/directories
Line 455: Line 455:
|-
|-
| Tetris || Tetris
| Tetris || Tetris
|-
| Tetwiis|| tetwiis
|-
|-
| Toddtris || toddtris
| Toddtris || toddtris

Revision as of 12:08, 20 November 2009